Dijital Pazarlama

İnternette daha bulunabilir hale gelmek ve dijital reklamlarınızı daha etkin hale getirmek o kadar da zor değil!

İş ortaklarımızla sürdürdüğümüz altyapı destek paketlerimiz ve entegre araçlarımız ile Dijital Pazarlama artık çok daha kolay.


Sosyal medyanın gücünü bilen ve bu gücü büyümek için kullanan markalardan bir tanesi olmak mı istiyorsunuz? O halde EK Dizayn ayrıcalıkları ile sosyal medyanızın profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Etkileşiminizi arttıracak ve marka değerinizi yükseltecek çözümler EK Dizayn’da!

İş verimliliğini üst seviyeye çıkartacak ve yeni pazarlar yaratacak pazarlama faaliyetlerinin çok pahalı olmasından mı yakınıyorsunuz?

Yeterli ve doğru kitleye erişmekte sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

Dijital işler ilgi alanınız dışında ve nasıl bir fayda sağlayabileceğini bilmiyor musunuz?

İşinizi daha karlı ve verimli hale dönüştürmek için dijital medya alanında hizmet veriyoruz.

Markalarımıza sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Bu hizmetlerin detaylı anlatımlarını ise ekteki sunumumuzdan inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi / Reklam Yönetimi
Google SEO / Adwords
Website Yazılımları / Tasarımsal Süreçler
Stratejik Planlama / Kurumsal Kimlik Oluşturma
Medya Satın Alımları

Müşterileri Kaybetmeyi Bırakın, Ziyaretçilerinizi Kaydedin.

Müşterileri kaybetmeyi bırak
Web sitenizin Google Analytics gibi araçlardan kaç tanesini tam olarak bildiğini öğrenebilirsiniz . Google Analytics gibi araçlarla, ziyaretçilerinizin sitenizde tam olarak ne yaptığını tam olarak bilemezsiniz . İkinci bir gerçek ise, web sitenizdeki bir noktanın herkes tarafından kolayca algılanıp algılanamadığını anlayamamanızdır . Içinde farklı noktalarda odaklanan her site ziyaretçilerinin çok yaygındır sitenin önemli olanların tutucu düşünür. Ziyaretçilerinizin ne kadar pahalı olduğunu bilmek nasıl mümkün olabilir? Gerçek bilgiyi edinin.
Böyle bir araç, ziyaretçilerinizin neleri önemli gördüklerini ve neleri yapmadıklarını tam olarak anlama becerisi sunacaktır. Ne beğendiklerini veya içeriğinizle ilgili hoşlanmadıklarını anlayın. İnşaat hatalarını ve tasarım hatalarını kolayca araştırabilir ve bulabilirsiniz. Son olarak, ziyaretçilerinizin bir sayfadan diğerine nasıl geçtiğini anlamak çok önemlidir. Bu bilgi ile web sitenizin içeriğini yönetebilirsiniz. İçeriğinizi, bireysel ziyaretçilerinizin düşüncelerini izleyecek şekilde geliştirin.>br> Firmamız sizin için kolayca böyle bir arabirim uygulayabilir. Ayrıca, ziyaretçilerinizin davranışlarını analiz edebilir ve size sonuç getiren değişiklikler önerebiliriz. Sonuç nedir?  Konukların sahip olduklarından daha fazla gerçek ziyaretçi . Size uygun çözümü tartışmak için bizimle iletişime  geçin.

Dijital Tasarım

Markanız için oluşturduğumuz stratejilerle, geleneksel ve dijital mecranın
gücünden birlikte faydalanarak, markanıza özel yaratıcı tasarımlar sunuyoruz.

Dijital Tasarım

Dijital tasarım hizmetleri ile markanızın dijital dünyada ön plana çıkmasını sağlayacak çözümlere EK Dizayn ayrıcalıkları ile ulaşmaya ne dersiniz? Dijitalleşmeye ayak uydurmaya çalışan hemen her marka gibi siz de dijital dünyadaki taleplerinize kaliteli çözümler bulabileceksiniz. Üstelik çözümleri yakalarken EK Dizayn anlayışlarını yansıtan hizmetlerden faydalanabileceksiniz.

Dijital dünyanın değişen ve dönüşen özelliklerini yakından takip ederek bu konuda size destek olmayı arzu eden EK Dizayn; alanında uzman ekibi ile web sitesi tasarımından konum harita hizmetlerine kadar pek çok alanda çözüm sunuyor. Üstelik her biri uzmanlık gerektiren bu hizmetlerde markanızın başarılı bir profil yakalaması destekleniyor.

Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal medyanın gücünü bilen ve bu gücü büyümek için kullanan markalardan bir tanesi olmak mı istiyorsunuz? O halde EK Dizayn ayrıcalıkları ile sosyal medyanızın profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Etkileşiminizi arttıracak ve marka değerinizi yükseltecek çözümler EK Dizayn’da!

Dijital Tasarım Çözümlerimiz

Dijital tasarım ile markanızı büyütme arzunuzu desteklerken bu arzuyu gerçeğe dönüştürecek ciddi adımlar atmayı da oldukça dikkate değer buluyoruz. İş ortaklarımızın markasını en az kendi markamız kadar önemsiyor ve bu konuda titiz çalışmalarımız ile adımızdan söz ettiriyoruz. Siz de kalite, güven ve sürdürülebilir başarı için aşağıdaki dijital tasarım hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.