E-Ticaret Sistemleri

Dijital dünyanın en değerli mecralarından bir tanesi olan e-ticarette yeni atılımlar gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? E-ticaret alanında fark yaratan çözümler ve kalite odaklı seçenekler sunan EK Dizayn ile büyük bir pazar yeri oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Tasarımı tamamen size ait bir e-ticaret sistemi sayesinde dijital tasarım ayrıcalıklarını fazlası ile hissedeceksiniz.


EK Dizayn olarak yukarıdaki hizmetler başta olmak üzere dijitale dair ne varsa o konuda size kusursuz çözümü vaat ediyoruz. Üstelik bütçe dostu seçenekler ve markanızı büyütecek alternatifler ile de sizleri önemsediğimizi gösteriyoruz.

Online satış ürünlerinizin satışlarını artırmak için ilk ve en önemli hedefi olan sitedir . Bir çevrimiçi mağazanın kullanımı ve tüketiciye yönlendirmesi kolay olmalıdır; yani, ilgi alanlarına giren ürünleri zengin metin ve resim içeriğiyle hızlı ve kolay bir şekilde sunmak.

 

 

Her ürünün entegre sunumu

Her ürünü birden fazla fotoğraf, açıklama ve video ile sunabilirsiniz. Her ürünün sayfası, ürünün ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlamak için tamamen parametriktir. Her üründe renk, beden veya paket gibi farklı ürünlere sahip olma olasılığı vardır. Yukarıdaki işlevlerin hepsi, birkaç saat süren eğitimin ardından herkesin kolayca idare edebileceği samimi bir ortam tarafından düzenlenir.

 

Kolay Mağaza Yönetimi

Çevrimiçi mağazanızda kendinizi kolayca ve hızlı bir şekilde yönetin . Bir e-mağazanın bir teknisyen tarafından değil, kendi sahibi tarafından yönetilmesi özellikle önemlidir. Bir teknisyen ürünü tanımıyor, şirketin müşterilerini tanımıyor. E mağazası sahibi ürün stoklarını güncelleyebilmeli, açıklamaları ve fotoğrafları güncelleyebilmeli, siparişlerini yönetebilmelidir.

 

Yardımcı fonksiyonlar

E mağazanızı , ziyaretçinin istediği ürünü bulmasına yardımcı olacak tüm özelliklerle donatın . Ürün kategorisi özelliklerine göre filtreler ve anahtar kelimelere sahip akıllı arama alanları, ziyaretçilerinizi doğru ürünlere hızlı bir şekilde yönlendirecektir. Karşılaştırma özelliği, müşterinizin bu ürünler arasında doğru ürünü seçmesine yardımcı olacaktır. Üye kaydı, favori listesi ve Puan Sistemi gibi yardımcı özellikler, misafir ziyaretçilerle kalıcı bir ilişki kurabilir.

 

Analitik veriler

Satış verileriniz size zengindir. Ne zaman sattığınızı, ne zaman ve hangi müşterilerin hangi bilgileri kullandığınızı, zaman içinde satışlarınızın genel görünümünü görebilirsiniz. Ayrıca bağlanacak online mağazadan ile Google Analytics onlar müşterileri haline önce tüm bilgiler ziyaretçilerinizin görmek için. Böylece çevrimiçi mağazanızdaki trafiği kontrol edebilir ve tüketici davranışlarına göre başarısızlıkları veya başarıları belirleyebilirsiniz.

 

Bilgisayarlı sistemlerle bağlantı

Çevrimiçi mağazanızı kullandığınız herhangi bir bilgisayar sistemine bağlayabiliriz. otomatik olarak ERP doğrudan siparişlerinizi alabilirsiniz Örneğin otomatik olarak ERP ürünlerin envanterini günceller, böylece de online mağaza ayarlayabilirsiniz. Sonra web sitesinin yapımı veya çevrimiçi mağazada sağlamak Destek paketleri .  Tüm hizmetlerimiz için Selanik'teki orijinal web sitemizi ziyaret edin . Ayrıca , oluşturduğumuz bazı web sayfalarını da  görebilirsiniz .  karakteristik olarak Sınırsız Ürünler Taşıma mesafesine ve ağırlığına göre hesaplayın Arama Filtreleri - Onay Kutusu. Her üründe varyasyonlar - Renk, boyut. Anahtar kelimeye göre ara - Arama Çubuğu Müşteriden sipariş aktarımını takip etmek için İzleme Kodu Gönderme

 

Online Mağaza Türleri

Çevrimiçi Satış Mağazası - (B2C)
Toptan Satış Mağazası - (C2C) Müşterileriniz, giriş yaptıktan sonra fiyatları görür.
Fiziksel olmayan ürünlerin Online Mağazası (Hizmetler, Rezervasyonlar, Yazılım, Biletler, Abonelikler)

 

Hizmetler

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu
SSL - Yeşil kilit
ERP ile Sipariş Verme
ERP'den Otomatik Ürün Güncellemesi